Dovolená u moře s dětmi, 13 tipů na nejlepší rodinné hotely u moře

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměříme na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Přinášíme 13 tipů na oblíbené zájezdy. Dovolená s dětmi u moře může začít. 

1. Prima Life Makadi Resort, Egypt

Komplex leží u pláže v Makadi Bay, jedné z nejkrásnějších v Hurghadě a okolí. Nabízí pokoje až pro 5 osob. Hotel disponuje dětským bazénem, skluzavkami a dětským klubem. Děti letí za zvýhodněnou cenu. Největší plus tohoto hotelu je, že má skvělé recenze a klienti se sem rok od roku rádi vrací. Hotel leží pouhých 30 km od centra Hurghady, kterou doporučujeme navštívit. Určitě si také nezapomeňte potápěčské brýle. Dalším tipy pro dovolenou Egyptě naleznete ve článku Egypt dovolená, 10 tipů na skvěle hodnocené hotely. 

l0

Zdroj: ca-magnolia.cz

2. Sunshine Crete Beach, Řecko, Kréta

Hotelový komplex nabízí ideální prostor ke strávení pohodové rodinné dovolené. Nachází přímo u pěkné široké pláže s tmavým pískem a drobnými oblázky. Rodiny s dětmi ocení ubytování v prostorných rodinných pokojích a zázemí pro děti s miniklubem, hřištěm a dětským bazénem. Nechybí skluzavky, tobogán a strava All inclusive. Hotel je ideální kombinací koupání, slunění a dovádění v bazénu a na tobogánu, vše je od sebe vzdáleno pár metrů. Pokud váháte, který ostrov v Řecku vybrat, určitě pomůže kompletní článek dovolená v Řecku, 30 tipů. 

sunshine

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

3. Mirage Bay, Egypt

Tento skvělý hotel leží v krásné rozlehlé zahradě u písčité pláže. Resort svým hostům nabízí služby na dobré úrovni, kde si na své přijdou nejen milovníci vodních radovánek, ale také slunění, zábavy a klidu. Děti čeká animační tým, tobogány a krásné Rudé moře. 

mirage

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

4. Oasis Atlantico Belorizonte, Kapverdy

Pokud chcete v létě zažít exotiku, vydejte se na Kapverdy. Oasis Atlantico Belorizonte leží u překrásné pláže. Na děti čekají česky mluvící animátoři. Hotel nabízí ubytování v bungalovech pro 4 osoby. Děti letí za cenu letenky. Na dospělé čekají dva bazény a vířivka, pro děti bazén a dětské hřiště. Hotel je samozřejmě s All inclusive, plážovým barem a lehátky a slunečníky zdarma. Z Kapverd si velmi ceníme obsáhlé recenze od klientky paní Vlaďky, kterou si můžete přečíst zde. K centrálnímu molu v Santa Maria, každé dopoledne připlouvají rybáři s úlovky, zajděte se podívat. Nechybí ulovení tuňáci, žraloci a další poklady Atlantiku.   

atlantico

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

5. Das Club Sunny Beach, Bulharsko

Na Slunečném pobřeží leží hotel Das Cub Hotel Sunny Beach. Komplex leží 150 m od pláže. Hotel nabízí All inclusive a pro děti velké množství zábavy. Skluzavky a tobogány, dětské hřiště a český miniklub. Pro dospělé nechybí wellness. Slunečníky a lehátky jsou na pláži za poplatek. Další hotely vhodné pro děti jsem zmiňovala v článku Bulharsko s dětmi

das

 Zdroj: ca-magnolia.cz

6. Atlantique Holiday Club, Turecko

Oblíbený rodinný hotel s pokoji až pro pěti členou rodinu (2 dospělí, 3 děti). Hotel je obklopen zelení a nachází se u dlouhé krásné písčité pláže. Díky vodnímu parku s množstvím skluzavek je hotel vhodný pro rodiny s dětmi. Dalších 15 tipů na skvělé hotely v Turecku naleznete ve článku na téma dovolená v Turecku, 15 tipů kam vyrazit. 

Zdroj: ca-magnolia.cz

7. Club Grand Aqua, Turecko

Leží u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Svým hostům poskytuje vysoký standard ubytování, stravování a zejména dalších služeb pro děti. Hotel má unikátní bazén ve stylu líné řeky, která protéká podél celého hotelového areálu. Můžete ochutnat výborný sýr, který je produktem tohoto hotelu, má totiž vlastní biofarmu. Sousedí s vedlejším hotelem Club Grand Side, kde mohou hotelový hosté využívat služby vč. vstupu aquparku, který je největší v Colakli.

Grand Club Aqua

Zdroj: ca-magnolia.cz

8. Hotelux Oriental Coast (ex. Sentido Oriental Dream Resort), Egypt

Tento hotelový komplex leží u vlastní soukromé pláže. Ubytuje až 4 osoby v jednom pokoji. Dítě letí za cenu letenky nebo zvýhodněnou cenu. V hotelu nechybí dětský bazén a hřiště. Lehátky a slunečníky jsou samozřejmě zdarma. Hotel je také skvělým místem pro potápění. Ubytování je v jedno, maximálně dvoupatrových bungalovech uprostřed zahrady. Pokoje ocení ti, kdož nechtějí trávit dovolenou v klasickém hotelu. 

sentido

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

9. Dessole Dolphin Bay Resort, Řecko, Kréta

Do hotelu cestují převážně rodiny s dětmi, pro které je připraven pestrý animační program, dětský bazén s tobogány, dětské hřiště a v neposlední řadě český dětský klub. Dospělé potěší plážový bar na pláži a slunečníky a lehátka na pláži zdarma. 


dessoledelphin

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

10. Globales Bouganvilla, výhodná Mallorca pro rodiny

Na Mallorce by se daly hotely s vlastním aquaparkem spočítat na jedné ruce, v rámci dovolené nechybí samozřejmě stravování formou all inclusive. Jako bonus vás na pláž doveze hotelový vláček. V minulém roce Mallorca zaznamenala značné zvýšení poptávky pro dovolené s dětmi. Pokud plánujete navštívit tento baleárský ostrov, hotel Globales Boungavilla nabízí jednu z cenově nejvýhodnějších nabídek pro rodiny s dětmi. Dalští tipy naleznete ve článku Mallorca dovolená

 

Nové bonusy

Dalšími skvělými hotely pro následující sezónu pak jsou: 

 

11. Kuban Resort and Spa, Bulharsko 

Jedná se o hotel s aquaparkem v Bulharsku. Pokud si neumíte představit dovolenou plnou zábavy uprostřed turistických letovisek, pro vás je to pravé hotel Kuban Resort, který leží v samém centru Slunečného pobřeží. V rámci all inclusive máte neomezené využití skluzavek v areálu hotelu. Pokoje pojmou až 4 dospělé osoby. Pláž je vzdálena 150 metrů. 

 

12. Kavros Garden, Kréta 

Hotel Kavros Garden na Krétě je jedním z nejobíbenějších ubytování, kam každoročně míří mnoho Čechů. Hotel leží zhruba 350 metrů od pláže, areál je složen z několika budov, na pláži vás čekají lehátka a slunečníky zdarma

 

13. Hotel Kotva, Bulharsko 

Hotel Kotva v Bulharsku je také velmi oblíbeným cílem našich turistů, jedná se o komplex, který láká rodiny s dětmi díky vlastnímu aquaparku. Písečná pláž je vzdálena od hotelu 250 metrů. 

 

Cestujete dva rodiče a tři děti? 

Zřejmě nejrychleji mizející skladba pokojů ve first minute nákupech jsou pokoje rodinné pro 3 děti a dva dospělé. Rodinnými pokoji nejčastěji disponuje Egypt a Turecko. Nabídka rodinných pokojů se také zvyšuje u Bulharska. Množstvím rodinných pokojů disponuje také Tunisko, které bylo minulou sezónu velmi oblíbené. 

 

Další tipy na zájezdy pro rodiny s dětmi si zobrazte prosím zde

 

Související články 

Dovolená s dětmi v Bulharsku, 10 tipů na zájezdy s All inclusive

Dovolená Kapverdy, kompletní informace o dovolené na Kapverdách

Dovolená Řecko, 30 tipů kam vyrazit

Egypt dovolená, 10 tipů na skvěle hodnocené hotely

 

 

 

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2022 Všechna práva vyhrazena.