Dovolená na Mallorce

7 tipů na skvělé zájezdy a další užiteční informace

 

Mallorca dovolená: ostrov Mallorca je jedním z Baleárských ostrovů, pohodlně dostupných z ČR za necelý tři hodiny letu a nabízející naprosto skvělou variantu, kde strávit dovolenou u moře. My vám navíc přinášíme 7 tipů na skvělá ubytování a na konci článku nebude chybět doporučení, kam se vypravit na výlet, protože Mallorca nejsou pouze hotely a pláže, ale také nezapomenutelné krápníkové jeskyně nebo malé vesničky v centru ostrova. Na Mallorcu by se mělo začít létat od 1. 7. 2020 bez omezení při cestě tam i zpět. 

Kam na jarní prázdniny?

Možností, kam vyrazit na jarní prázdniny je spousta. Od zasněžených Alp, přes jarní pobyty u moře, po ubytování na horách v České republice. Hledáte tipy, kam vyrazit? Nechte se inspirovat. 

10 tipů na oblíbenou dovolenou klientů CA Magnolia

Přejeme všem krásný vstup do nového roku 2020 a zde je 10 nejoblíbenějších hotelů pro rodinnou dovolenou, které vedou žebříčku zájmu u naší agentury. Proklikem na název hotelu získáte kompletní informace o dovolené.  

Turecko dovolená 2020 - 15 skvělých tipů kam na dovolenou

Turecko dovolená: Hotelové komplexy nabízejí obrovské množství zábavy pro děti i dospělé. Dominují ubytování se stravou formou all inclusive, pláže jsou široké, vhodné pro koupání a letní sezóna trvá v Turecku od května do října. Poptávka po Turecku je letos, zejména vlivem koronaviru směřována zejména na podzim či srpen. Sledujte našich 15 tipů na skvěle hodnocené a oblíbené hotely pro dovolenou v Turecku a nechte se inspirovat. Předpokládané otvření hranic s Tureckem by se mělo udát v srpnu či září.  

Zanzibar dovolená 

Zanzibar dovolená: Jednou z nejvhodnějších podzimních, zimních a jarních destinací pro dovolenou u moře je Zanzibar. Ostrov, který se postupně stává stále oblíbenější destinací cestovatelů z celého světa. Zanzibar leží v rovníkové Africe a dle statistik je jednou z nejbezpečnějších zemí v Africe. Ostrov nabízí mnohá nej, od bělostných pláží omývaných Indickým oceánem po krásné resorty s all inclusive.

Dovolená Egypt 

11 tipů na kvalitní hotely a další důležité informace pro dovolenou

Jde vám hlava kolem při pročítání a vybírání nejvhodnějších hotelů pro dovolenou v Egyptě? Od toho jsme připravili článek na téma Egypt dovolená - 11 tipů na dobře recenzované dovolené. Šíře poskytovaných služeb ve zmíněných hotelech se samozřejmě může časem měnit, proto tedy, pro aktuální a oficiální informace si vždy rozklikněte název hotelu.

 

egypt dovolená

Tenerife dovolená, ostrov přírodních pokladů

 

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, co je pro Tenerife a dovolenou zde typické, tak je to skvělé klima a rozmanitost. Na Tenerife vládne celoročně skvělé počasí, zejména na západní a jižní straně ostrova. Za druhé, ostrov je velmi rozmanitý. Ráno můžete vystoupat na nejvyšší horu Španělska a odpoledne se koupat a opalovat na pláži. Článek Tenerife dovolená odkazuje jak na ubytování v rámci samostatné cesty, tak popisuje jednotlivé lokality a odkazuje na zájezdy s CK. První odlety pro letní dovolenou na Tenerife startují 3. 7. 2020. Kupujte připojištění Extra a nemusíte se bát případné karantény, pojiš´tovna vám vzniklé náklady uhradí. 

 

Řecko dovolená 2020 - 30 tipů na skvělou dovolenou

 

Řecko dovolená: zvažujete dovolenou v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek, pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v konkrétní destinaci, podle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. V Řecku leží okolo 3 000 ostrovů a stovky kilometrů pláží na pevnině. Vybrali jsme proto nejoblíbenější lokality, kam se pohodlně dostanete přímými lety. Vycestovat do Řecka bez omezení je možné od 1. 7. 2020, nové zájezdy jsou již k dispozici. Přikupujte k dovolené připojištění Extra, které hradí neduhy spojené s možnými omezeními a karanténou.  

Recenze Royal Horizons Boa Vista Kapverdské ostrovy

 

S paní Vlaďkou jsme vybírali nejvhodnější dovolenou pro její rodinu na Kapverdách na přelom června a července 2018. Rozhodnutí padlo na hotel Royal Horizons BoaVista (bývalý Royal Decameron) na ostrově Boa Vista na Kapverdách. Jsme nyní nesmírně vděční klientce, že nám o své dovolené napsala recenzi a poskytla fotografie.  A věřte, takto obsáhlou recenzi jinde nenajdete J. Mockrát děkujeme za cenné informace, které pomůžou dalším cestovatelům.

pláž u hotelu New Horizons Boa Vista

Strana 1 z 3

 

 

Aktuality CA Magnolia

Od 3. 8. 2020 můžeme s CK vycestovat do Tunisu bez omezení v podobě testů a karantény. 

Kam na podzim na dovolenou  k moři? V listopadu na Kapverdy a Kanárské ostrovy či do Egypta. Z povolených destinací jsou to tedy prozatím Kanárské ostrovy. 


Slibovaná možnost extra připojištění na onemocnění nebo komplikace spojené s onemocněním COVID v zahraničí je již k dispozici

Pro více informací volejte 732 893 316 nebo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

chata300x300

Vyhledávání

Nejnovější články

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

 

CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. Zabýváme se zejména dovolenou u moře, ale máme i stovky zájezdů v ČR.  

 magnolia blog

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.