Dovolená se psem v zahraničí

Pes je člen rodiny, co si budeme povídat. Většina majitelů řeší otázku při plánování letní dovolené, zdali čtyřnohého kamaráda vzít s sebou nebo ne. Vzhledem k tomu, že u nás doma se povaluje jenom kočka, zeptali jsme se Moniky, jak dovolenou se psem užít, na co je třeba dbát před cestou a jaká místa jsou ideální. Monika nejen, že vlastní Oggyho, stafordšírského bulteriéra, ale s přítelem také provozují kamenný obchod a eshop, věnující se právě psům.

Dovolená u moře s dětmi 2018

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměřím na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. 

 

Gran Canaria, dovolená na Kanárských ostrovech

Když jsem před dvěma týdny letěla na Gran Canarii, moje představa byla taková, že se bude jednat o hornatější Fuerteventuru. Vnitrozemí a jeho nádhera a zeleň mi ale vyrazila dech a pláže dostaly zase jiný rozměr než na zmíněné Fuerteventuře. Tento článek popisuje možnosti, co na ostrově vidět, jak se na něho dopravit a odkazuje i na konkrétní zájezdy.

Thajsko dovolená Koh Samui

O dovolené v Thajsku by se dala napsat minimálně kniha, jak je země pestrá. V článku se tedy zaměřím na známý a úžasný ostrov ke strávení dovolené, Koh Samui, kde jsme strávili tři týdny, zatímco u nás vládl podzim. 

Kanárské ostrovy, dovolená po celý rok

Velmi často slýcháme "byl jsem na Kanárských ostrovech" a "na Kanárech je pěkně". Je na čase se ale rozepsat o tom, co je pro který ostrov specifické, protože každý je úplně jiný. Dovolenou zde, ale pořídíte za velmi slušné peníze, takže čtěte dál. Při každé návštěvě nového ostrova jsem byla ohromena rozdíly a také tím, co všechno je možné na jednom ostrově vidět. Nyní je ale na čase porovat a specifikovat Kanárské ostrovy mezi sebou tak, aby každý věděl, který ostrov je pro něho ten pravý. 

Kam na podzim k moři?

Podzim je krásný, co si ale budeme namlouvat. Milovníci tepla se po prvních deštivých dnech začnou poohlížet po tom, kam vyrazit na podzim k moři. Podzim naštěstí přeje i cestování s cestovními kancelářemi, kde ty nejlepší nezaspaly dobu a přinášejí novinky a cenově skvělé pobyty v teple. Čtěte 6 tipů kam na podzim k moři. Období se týká října, listopadu a začátku prosince.

Gradac Chorvatsko. Kam do Chorvatska část 3.

Pokud nevíte kam vyrazit do Chorvatska, tak přináším čerstvé postřehy z Jižní Dalmácie a jak název článku napovídá, bude věnován Gradacu a všemu, co nás v září zaujalo. Jako minulý rok jsme využily cestovní kancelář a za skvělou cenu vyrazily s kamarádkou. 

Crikvenica dovolená, aneb kam do Chorvatska část 2.

Dnes se zaměřím na sever Chorvatska, pokud tedy nevíte kam do Chorvatska, napsala jsem druhý díl stejnojmenného článku. Crikvenica je letovisko v Kvarnerském zálivu. Pokud si vyberete Crikvenici na dovolenou, z pláže budete koukat na ostrov Krk, který leží naproti. V lokalitě vidím nesporné výhody a o ty se s vámi podělím. 

Fuerteventura dovolená, ráj pláží v Atlantiku

Přemýšlíte nad dovolenou na Fuerteventuře? Fuerteventura je jedním z Kanárských ostrovů. Každý ostrov, ač tvoří souostroví, je úplně jiný. Typickým znakem pro ostrov Fuerteventura jsou pláže, což z ní dělá ideální místo pro dovolenkování. Přináším podrobný přehled, kam se na Fuerteventuře vydat a jaká dovolená je ta nejlepší pro vás. Nechybí samozřejmě tipy na konkrétní zájezdy, ubytování a přesný popis, jak si jednoduše vypůjčit automobil.  

Strana 1 z 2

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.